Волинських лісівників нагородили волонтери. За постійну підтримку

Мистецько-благодійний захід учора, 7 грудня, організували активісти волонтерського центру «Серце патріота» на чолі із його засновником Сергієм Балицьким. Приурочили подію Міжнародному дню волонтера.

Благодійний концерт відбувся за участю відомих артистів Василя Чепелюка, Сергія Скулинця, Олександра Голощука, Уляни Степаненко, Галини Овсійчук, Алли Опейди, В’ячеслава Судими, зразкового художнього ансамблю бального танцю «Лілея» у Палаці культури м. Луцька.

Продовжити читання→

Волинські лісівники взяли участь у Харківському семінарі-практикумі для спеціалістів охорони праці та механіків

 Його тема – «Оператор маніпулятора: охорона праці та перспективи нової роботи». Семінар-практикум відбувся у Харкові за сприяння Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ТОВ «ДЛАЙТ».

Продовжити читання→

Камери відеоспостереження вдень і вночі фіксують лісових мешканців ФОТО

З настанням морозів диким тваринам, які мешкають у лісових просторах стає все важче здобути ґрунтові та надземні корми. Єгері ДП «Маневицьке лісове господарство» не стоять осторонь, а постійно підтримують фауну Маневицького району адже у зимовий період багато джерел їжі вже вичерпалися або засипані снігом. У зв’язку з чим у мисливських угіддях організовують зимову підгодівлю – це запорука підтримки чисельності тварин у угіддях.

Продовжити читання→