До Нового року лишилося 18 днів. Час вибирати ялинку. Як і де це можна зробити – у сюжеті журналістів телеканалу ICTV

До Нового року залишилося 18 днів. Тож різдвяні деревця стають все більш оговорюваною темою. Ялинка чи сосна, штучна чи жива, велика чи маленька, зрубана чи в  горщику… У державних лісогосподарських підприємствах Волині новорічних деревець і справді на всякий смак. Тож вибираючи, можна і розгубитися…

Продовжити читання→

Коли лісова галузь потребувала підтримки – Громадська рада завжди була поруч та допомагала, – Володимир Бондар

11 грудня відбулося останнє засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України, яке пройшло на території відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування «Боярська лісова дослідна станція».

Продовжити читання→

«Дикі звірі теж уміють відчувати. Знають, коли їх люблять» ВІДЕО

ДП «Звірівське лісомисливське господарство» – одне з найстаріших в Україні. І чи не найбільше славиться різноманіттям та кількістю звірів. У ЗМІ частенько можна натрапити на відео- та фотоновини зі Звірівського.

Продовжити читання→

Колківські лісівники до свята Миколая подарували громаді дві автозупинки

Гарним подарунком до Дня Святого Миколая від колективу ДП «Колківське лісове господарство» для жителів Колківської ОТГ Маневицького району стало встановлення двох автозупинок для пасажирів.

 Одна з них відтепер матиме назву «Колківське лісництво». Її  реконструювали на місці старої  і зупинка стала гармонійним доповненням до мальовничого обійстя однойменного лісництва.

Продовжити читання→

Де росте і куди мандрує ялинка з волинського лісу: журналісти всеукраїнських та обласних видань і телебачення тепер знають усе

Учора, 12 грудня, шлях різдвяних деревець від плантації до кожної оселі досліджували обласні та всеукраїнські ЗМІ.

Прес-тур відбувся на базі державних лісогосподарських підприємств «Горохівське ЛМГ» та «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр».

Продовжити читання→