Солодощі та іграшки – традиційно головні дитячі бажання, або Як і кого волинські лісівники привітали з Днем Святого Миколая

У свято Миколая, коли всім особливо хочеться дива, волинські лісівники традиційно відвідують підопічні заклади чи родини. Такі закріплені за кожним колективом лісогосподарського підприємства Волинського ОУЛМГ. Лісівники несуть діткам те, про що вони мріють або навіть попросять.

Продовжити читання→

Техніка лісогосподарських підприємств щодня працює як на лісових, так і на сільських дорогах. Сніговий фоторепортаж

Цьогорічна зима вже кілька днів поспіль тішить інтенсивними снігопадами та заметілями. І…  заторами на засніжених дорогах.

Через сніжну погоду ускладнено рух навіть на дорогах державного значення. Тож говорити про ситуацію на сільських шляхах особливо не доводиться.

Продовжити читання→

Черемському природному заповіднику сьогодні 17 

19 грудня 2001 року Указом Президента України в північній частині Маневицького району Волинської області, в межиріччі Стоходу та Веселухи, в зоні Пінських боліт, на межі з 30-кілометровою зоною Рівненської АЕС – було створено перший в області природний заповідник – Черемський (ЧПЗ).  Тож цього року він відзначає своє сімнадцятиліття.

Продовжити читання→

Держлісагентство та Німецько-Український агрополітичний діалог активізують співпрацю щодо національної інвентаризації лісів

Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з керівником Німецько-Українського агрополітичного діалогу (APD) Фолькером Зассе та відповідальним за лісовий компонент проекту Сіманом Юрком.

Продовжити читання→