Новий рік на порозі: колектив ратнівських лісівників привітали зі святами

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато цікавіше: це – одне з найзагадковіших свят. Адже його очікування та святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії. 

Сьогодні, 27 грудня, новорічне свято завітало і в колектив ДП «Ратнівське ЛМГ». Привітав своїх працівників директор лісгоспу Микола Мельник. Він побажав усім міцного здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку та благополуччя. 

Продовжити читання→

Екологічний комітет Парламенту підтримав законопроект щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 273 Податкового кодексу України щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель (№ 9276) і рекомендував Комітету з питань податкової та митної політики внести на розгляд Верховної Ради пропозицію про прийняття його за основу.

Продовжити читання→

Назарій Прокопчук – серед переможців конкурсу ІТ-проектів та кіберспорту

За підтримки Міністерства освіти і науки в Україні тривав перший масштабний конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років. Взяти участь у цьому конкурсі, зокрема у таких номінаціях як “ЗД анімація”, “2Д анімація”, “Статична 2Д графіка”, “Статична 3Д графіка”, “Веб-розробка”, “Веб-розробка “Шкільний сайт”, “Програмна розробка”, “Відеомонтаж”, “Фотографія” та інші, зголосилось понад 4 тисячі школярів! Приємно повідомити, що Назарій Прокопчук – учень 9 класу загальноосвітньої школи села Полиці Камінь-Каширського району, виборов почесне друге місце. Продовжити читання→