#лісівникиволині #volynforesters Працюємо, щоб ви сповна могли насолодитися красою природи  ПРОМОВІДЕО
Вересень у Воротневі: півтисячі учасників заходів та тисячі відпочивальників
Олександр Кватирко: «У  мисливстві, як і в усій лісовій галузі, не буває швидкого повернення вкладень»
Безпекові цілі волинських лісівників: передбачити ризики і уникнути травмувань  ФОТО  ВІДЕО

За підсумками року найкраще спрацював колектив ДП «Городоцьке ЛГ»

Під час підсумкової колегії Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства було визначено переможців серед колективів державних лісогосподарських підприємств за підсумками роботи в 2018 році.  Перше місце – у ДП «Городоцьке ЛГ» (директор Данилюк В. П., голова профкому Некришевич О. С. Друге та третє заслужено отримали ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» (директор Грицай О. А.) та ДП «Маневицьке ЛГ» (директор Радіон В. О., голова профкому Пащенко О. М.).

Продовжити читання→

Лісівники врятували козулю, витягнувши з браконьєрської петлі

Учора, 30 січня, під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Ковельське ЛГ» виявили сліди підводи, що заїхала до лісового масиву Зеленівського лісництва.

Продовжити читання→

Скільки заробили та на що витратили кошти державні лісогосподарські підприємства області у 2018 році

325,9 млн грн – загальна сума річних податків, що  сплачені державними лісогосподарськими підприємствами  ВОУЛМГ за минулий рік.   Зокрема, 132,2 млн грн надійшло до Державного бюджету, 112,5 млн грн – це податки та платежі до місцевих бюджетів; сума єдиного соціального внеску становить 81,2 млн грн. Тобто бюджети районів Волині за 2018 рік отримали від лісівників 112,5 млн грн!

Продовжити читання→

Вихованці ГО «Джерело життя» відвідали Лісівничий молодіжний центр ФОТО ВІДЕО

Прогулянка, майстер-клас, навчальна екскурсія та лісовий чай – не лише цим запам’ятається візит вихованцям ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» у Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→

Волинські лісівники в особі Олександра Кватирка отримали відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства»

Голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф учора, 28 січня, під час підсумкової колегії лісівників вручила начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Кватирку відзнаку Федерації Профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

Продовжити читання→

Обрано новий склад Громадської ради при Держлісагентстві

Сьогодні відбулися установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Держлісагентстві.

До ініціативної групи з проведення установчих зборів було подано 122 заяви від представників інститутів громадянського суспільства.

Продовжити читання→

Олександр Кватирко під час підсумкової колегії: «Маємо реально оцінити себе і почати працювати ще ефективніше, ще досконаліше»

Про досягнення і недоліки, плани на майбутнє та перспективи розвитку галузі йшлося сьогодні, 29 січня,  під час підсумкової колегії  Волинського ОУЛМГ, що відбулася під головуванням начальника управління Олександра Кватирка.

Продовжити читання→

На Маневиччині спільно вирішували, як боротися із незаконними вирубками лісу

Учора, 28 січня, відбулась спільна нарада за участю представників Маневицької райдержадміністрації, державних лісогосподарських підприємств району – ДП Маневицьке ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Поліське ЛГ» та ДП «Колківське ЛГ», місцевих відділів прокуратури та  поліції.

Питання для обговорення – необхідність скоординованих дій усіх гілок влади  для охорони лісів від незаконної рубки і проведення систематичних перевірок пилорам.

Продовжити читання→