Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Волинські лісівники привітали родини загиблих військових із новорічно-різдвяними святами

Протягом неоголошеної війни, що вже понад 4 роки триває на Сході країни, наша область зазнала чи не найбільше людських втрат. Майже в кожному  волинському містечку та селі живуть батьки, дружини, діти загиблих Героїв. І найбільше, що потрібно цим родинам, – розуміння: ця жахлива втрата болить не лише їм особисто. Тому увага кожного з нас дуже важлива. Напередодні новорічно-різдвяних свят волинські лісівники відвідали майже кожну родину загиблих на Сході Героїв.

Продовжити читання→

Вихованці Любешівського шкільного лісництва завершили рік конкурсом новорічних композицій

Наприкінці грудня юні лісівники Любешівського ліцею вже традиційно провели акцію «Збережи ялинку». Таким чином, запевняють діти, вчителі та лісівники – ДП «Любешівське ЛМГ» – вони намагаються привернути увагу людей до живої природи. Вкотре показуючи, що новорічні деревця можуть бути дуже різними, але однаково яскраво створюють святковий настрій.

Продовжити читання→

У 2018 році відтворено майже 44 тисячі гектарів лісів

Основним завданням лісівників є вирощування та відтворення лісів. Відповідно до законодавства, надається два роки, протягом яких необхідно відтворити ліс на місці суцільних зрубів. Такий період обумовлений необхідністю підготовки ґрунту та інших заходів для висаджування лісу або сприянню його природному поновленню.


Продовжити читання→