Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук: «Я тепер лісівник більше, ніж педагог»
Як на Волині доглядають за майбутнім лісом  ВІДЕО
Щодо дій ГО «АвтоЄвроСила»
Лісівники розповіли, навіщо будують вольєри   ВІДЕО

На майбутнє. Як шацькі лісівники готуються відновлювати ліс ВІДЕО

Створення лісових культур, або висадка сіянців – це навіть не половина справи, а лише початок тривалої цілорічної і копіткої праці лісівників, пов’язаної саме з доглядом насаджень, їх впорядкуванням, захистом від бур’янів.

Продовжити читання→

Спинити знищення природи вогнем мають не штрафи та покарання, а бажання зберегти місце, де живемо

З початком весни та із настанням тепла з’являється потреба в попередженні такого страшного лиха, як пожежа. Особливо це стосується лісових насаджень, адже ми живемо поруч із лісом.

Ліси оточують нас з дитинства, дарують свої багатства, тишу і спокій. Бережуть нас від стихій, покращують наш добробут та здоров’я.

Продовжити читання→

Лісівники – дітям, діти – лісівникам: чому і чим така співпраця взаємовигідна

До Волинського ОУЛМГ завітали учні 4 класів Луцької гімназії №4.

Хлопці і дівчата займаються у гуртку юних туристів під керівництвом інструктора Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки і молоді облдержадміністраціїі Тетяни Свириденко, прийшли ще й зі своїм вихователем Олександрою Герчук.

Продовжити читання→

Про здобутки і перспективи. Директор ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» представив публічний звіт роботи підприємства за 2018 рік

У п’ятницю, 1 березня, відбувся звіт директора державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» про основні показники діяльності за 2018 рік.

Продовжити читання→

Особливості лісівничої професії – без прикрас: про що розповіли вихованцям шкільного лісництва у Воротневі ФОТО

Учні новоствореного шкільного лісництва Ківерцівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відвідали Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ». У перший день весни лісівники розповіли дітям про особливості професії – без прикрас.

Продовжити читання→

Вітання з днем народження директору ДП “Камінь-Каширське ЛГ” В’ячеславу Кузьмичу

Серед лісівників є чимало людей особливих, заряджених творчою енергією, яку вони сповна вкладають у благородну лісівничу справу. Саме така потужна сила живе в серці директора ДП “Камінь-Каширське лісове господарство” В’ячеслава Кузьмича, який сьогодні відзначає день народження.

Продовжити читання→