Олександр Кватирко провів виїзний прийом громадян у Шацькому районі

Зустрічі начальника управління з керівництвом та активом громад  району тривали учора, 28 лютого, у ДП «Шацьке УДЛГ».

Продовжити читання→

НАЗК підготувало роз’яснення щодо заповнення декларацій фінансового контролю

З метою формування у суб’єктів декларування однакового підходу до розуміння та застосування норм оновленого антикорупційного законодавства Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало нові роз’яснення щодо застосування заходів фінансового контролю. ЗАВАНТАЖИТИ

Більш детально – на сайті НАЗК

Традиційна співпраця лісівників та Заболоттівської громади є корисною для обох сторін

Про це йшлося сьогодні, 27 лютого, під час сесії Заболоттівської об’єднаної територіальної громади, де про роботу ДП «Ратнівське ЛМГ» поінформував директор підприємства Володимир Чикор.

Продовжити читання→

Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом»

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з  Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Акція відбуватиметься за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.

Продовжити читання→

Лісівники прозвітували про рік роботи під час сесії Маневицької селищної ради

25 лютого відбулося чергове сесійне засідання Маневицької селищної ради за участі голови Маневицької селищної ради Олександра Гаврилюка, його заступника, профільних спеціалістів, депутатів.

Продовжити читання→

Лісовою охороною Волині ведеться додаткове відпрацювання районів на виявлення фактів незаконних порубок та обігу деревини

З метою встановлення всіх можливих способів незаконного добування та шляхів нелегального збуту деревини з початку лютого в області сформовано додаткові групи  з фахівців управління, правоохоронних структур та працівників Держекоінспекції. У пріоритеті  – відпрацювання адміністративних районів із найбільшою кількістю пилорам. Посилені заходи на виявлення незаконних порубок та обігу деревини тривали на Камінь-Каширщині.

Продовжити читання→

5 березня – публічний звіт Держлісагентства за 2019 рік

5 березня 2020 року Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький презентує публічний звіт діяльності відомства за 2019 рік (ЗАВАНТАЖИТИ).

Продовжити читання→

За 2019-й рік держлісгоспами Волині сплачено 325,8 млн грн податків та зборів

З них до Державного бюджету надійшло 134,5 млн грн, до місцевих – 115,6 млн грн. Сума єдиного соціального внеску становить 75,6 млн грн.

Продовжити читання→

Показали, як у Воротневі тренуються вихованці Волинського військового ліцею

Фото занять оприлюднено на сторінці у мережі Фейсбук Лісівничого молодіжного центру, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

Продовжити читання→