Волинське ОУЛМГ активно практикує всі можливі методи комунікації. Читайте, як скористатися

До Волинського ОУЛМГ та підпорядкованих державних підприємств постійно надходять звернення, запити на доступ до публічної інформації від фізичних осіб, громадських організацій, представників ЗМІ. Всі вони розглядаються в межах повноважень у відповідні строки та у встановленому законом порядку.

Продовжити читання→

На Волині припинили діяльність 318 нелегальних пилорам. Робота триває

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка щодо ліквідації нелегального обігу деревини на території області, працівниками державної лісової охорони та груп оперативного реагування лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ протягом січня цього року проведено 603 рейди на виявлення фактів незаконної порубки деревини.

Продовжити читання→

ФАО допоможе вдосконалити електронний облік деревини в Україні

7 лютого Голова Державного агентства лісових ресурсів України  Андрій Заблоцький провів робочу зустріч з експертом лісового господарства Регіонального офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) по Європі та Центральній Азії Екремом Джаці та представником офісу ФАО в Україні Михайлом Малковим.

Продовжити читання→

Щодо економічної ситуації, яка склалася на ринку деревини області

У цілому за 2019 рік на торгах було придбано 382,3 тис. м3 лісопродукції, реалізовано згідно з аукціонними  свідоцтвами 363,2 тис.м3, або 95%.

Продовжити читання→