Директор ДП «Ратнівське ЛМГ» поінформував про роботу за рік під час оперативної наради

Оперативна нарада за участю сільських та селищних голів, голів ОТГ, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ та організацій району відбулася під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Євгена Савлука.

Продовжити читання→

Вишивка з характером: майстриня лісу з Волині показала унікальну колекцію робіт. ФОТО

«Хочете знати, як я стала майстром лісу?» – перепитує Марія Дудко, майстер лісу Залізницького лісництва ДП «Любещівське ЛМГ: «Наші лобненські люди – всі лісові і грибники, і ягідниці, і травниці. Але лісівниками споконвіків у нас працюють чоловіки. А я – дочка лісника. І заміж вийшла за майбутнього лісника, тож коли з чоловіком сталася біда, пішла працювати на його місце».

Продовжити читання→

У першу хвилину для гасіння пожежі досить склянки води: волинські лісівники розповідають школярам про вогняну небезпеку

Вже майже 2 тижні у всіх районах області тривають зустрічі лісівників зі школярами. Пожежний період цього року розпочався особливо рано. А разом із ним – профілактичні заходи, які давно довели свою дієвість у боротьбі з вогнем.

Продовжити читання→

Відбулася розширена колегія Волинського ОУЛМГ

В рамках чергової колегії Волинського ОУЛМГ, що відбулася під керівництвом начальника управління Олександра Кватирка, було підбито підсумки роботи державних лісогосподарських підприємств за 2019-й та напрацьовано завдання, необхідні для виконання планів 2020 року.

Продовжити читання→