Як і над чим працює «лісова поліція»

Кажуть, що нафта — ​«чорне золото». Волинь не має її родовищ, однак у нас є своє «золото», щоправда, воно зелене — ​це наші ліси. І таке порівняння — не перебільшення. Вони для волинян справді дуже цінні. Зважаючи на це, охорона лісових насаджень є важливою і дуже непростою справою 

Продовжити читання→

На Маневиччині затримали браконьєрів

Рейдовою групою ДП «Маневицьке ЛГ», у складі якої були головний районний мисливствознавець та голова районного УТМР, у с. Четвертня Маневицького р-ну було затримано 3 осіб, які проводили незаконне полювання на пернатих.

Продовжити читання→

Мисливство на Волині: реалії та потенціал

Коли хтось згадує слово «мисливство», в більшості людей виникає асоціація з групою людей, які в супроводі собак полюють за дичиною. Сьогодні в це слово варто вкладати більше. Мисливство стало традиційною галуззю господарювання, яка передбачає цілий комплекс заходів та може давати вигоду не лише у вигляді м’яса та хутра. Це успішно апробовано у багатьох країнах Європи. До цього прагнуть і в Україні. Приклад цьому – волинські лісівники.

Продовжити читання→

Увага! Завтра – пресконференція щодо умов проведення акцій «Відновлюємо ліси разом» та «Озеленення України»

10 березня о 13:00 відбудеться прес-конференція з нагоди підписання меморандуму про співпрацю між засновниками Всеукраїнської акції “Відновлюємо ліси разом” (Міністерство енергетики та захисту довкілля, Державне агентство лісових ресурсів України і Комітет ВРУ з питань екологічної політики та природокористування) та організаторами Всеукраїнського проєкту “Озеленення України”.

Продовжити читання→

Коли твоя дружина – лісівник. Про жінок лісової галузі Волині очима їхніх чоловіків

Яка вона, жінка-лісівник? Та жінка, яка працює безпосередньо в лісі. Одна серед 4 чоловіків, як каже статистика на Волині. І це навіть не Катя з бухгалтерії, юрист Оля чи секретар Світлана. Вона – ще й буває головний лісничий, майстер лісу, інженер з лісових культур. Вона ж – державна лісова охорона. Вже давно зламала всі на світі стереотипи. Перестала доводити, що сильна. На жарти чоловіків доступно відповідає одним лише виразом обличчя. І щоразу ловить на собі загадкові чоловічі погляди. Тому що жінкам так личать погони. Ні, не так. Справжню жіночність не заховаєш за жодними погонами.

Продовжити читання→