Кожнорічна оцінка системи лісоуправління

SONY DSCКожнорічна оцінка системи лісоуправління Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства в Україні (21.09-25.09.2015)

НЕПКон проводить кожнорічну оцінку системи лісоуправління і ланцюга поставок Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, розташованого в Україні. Оцінка буде проводитися з 21.09.2015р. по 25.09.2015 р.

Масштаб сертифікаційної оцінки: Кожнорічна оцінка системи лісоуправління буде включати екологічні, лісівничі та соціально-економічні аспекти ведення лісового господарства на лісовій території ДП «Горохівське лісове господарство», ДП «Городоцьке лісове господарство» та ДП «Ратнівське лісове господарство», керовані Волинським ОУЛМГ з використанням Тимчасового стандарту НЕПКон для оцінки лісоуправління в Україні FM-32 – Ukraine за схемою Лісової опікунської ради. Для отримання Стандарту, будь ласка, зверніться в НЕПКон за адресою, телефоном або електронною поштою, поданими в кінці оголошення; стандарт також можна знайти за посиланням в інтернеті www.nepcon.net.акредитований Forest Stewardship CouncilTM (FSCTM), і даний процес оцінки повинен проводитись з дотриманням процедур, які затверджені FSC.

Склад команди аудиторів: Оціночна команда буде очолюватися провідним аудитором Зубкевичем Олександром (Білорусь). У складі команди будуть: аудитор Георгій Козулька, Віктор Міхалкевич, Георгій Бондарук, Олена Соловій.

План оцінки: нижче наводяться короткий опис сертифікаційного процесу і попередній план дій:

Організація оцінки: Команда НЕПКон збереться у м. Луцьк 21 вересня 2015 року.
Польові роботи: Команда буде відвідувати ділянки ДП «Горохівське лісове господарство», ДП « Городоцьке лісове господарство» та ДП « Ратнівське лісове господарство», керовані Волинським ОУЛМГ, з 21 по 25 вересня 2015 року.
Консультації із зацікавленими сторонами: Під час польових робіт команда буде зустрічатися з місцевими зацікавленими сторонами стосовно ведення лісового господарства в населених пунктах, що знаходяться поблизу оцінюваної території. Консультації будуть включати в себе приватні інтерв’ю та обговорення, а також публічні зустрічі з зацікавленими сторонами.
Публічні зустрічі з зацікавленими сторонами: зустріч буде проведена в головному офісі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ). Дата і місце проведення зустрічі будуть анонсовані пізніше.
Представлення результатів оцінки: Перед закінченням оцінки команда зустрінеться з керівництвом Волинського ОУЛМГ та іншими сторонами для підведення підсумків та представлення попередніх висновків оцінки.
Складання проекту звіту: Впродовж 30 днів після закінчення оцінки команда підготує конфіденційний проект звіту про оцінку, який буде наданий для коментарів керівництву Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства (ОУЛМГ) і щонайменше двом незалежним рецензентам.

Ваш внесок: У рамках процесу кожнорічної оцінки системи лісоуправління ми запрошуємо зацікавлені сторони дати свої коментарі та відгуки щодо ведення лісового господарства на ділянках ДП «Городоцьке лісове господарство», ДП «Горохівське лісове господарство» та ДП «Ратнівське лісове господарство», керованих Волинським ОУЛМГ, і їх відповідності вимогам стандарту оцінки , зазначеного вище. Схвалюються будь-які коментарі, відкриті та конфіденційні, в будь-якій формі, найбільш легкій і надійній для Вас. Ваш внесок має цінність на будь-якій стадії процесу оцінки, однак ми би вважали за краще отримати Ваші коментарі до оцінки, під час оцінки, або до 10.09.2015 р. так, щоби вони були враховані до прийняття рішення продовження сертифікації 25.09.2015 р. Ви можете передати свої коментарі одним із нижче наведених способів.

1. Зустрітися з командою аудиторів НЕПКон під час оцінки або відразу після неї.
2. Позвонити по телефону і залишити свої коментарі Олександру Зубкевичу, головному аудитору НЕПКона, який координує дану оцінку від імені НЕПКона.
3. Надіслати свої коментарі в письмовій формі поштою, факсом або на електронну адресу Олександра Зубкевича. Ваші коментарі, якщо не вказано інше, залишаться конфіденційними і будуть використані лише для оцінки підприємств Волинського ОУЛМГ.

Дані про джерело будь-якої наданої інформації залишаться конфіденційними і доступними лише для співробітників FSC і НЕПКон.

Зацікавлені сторони, які бажають оскаржити будь-який аспект сертифікаційного процесу або прийняття рішення щодо сертифікації, її продовження, можуть зробити це відповідно до Процедур НЕПКона щодо вирішення скарг, апеляцій і спорів, розміщених на сайті www.nepcon.net.

Контактна інформація НЕПКон
• Ел.пошта:
• az@nepcon.net (Олександр Зубкевич)
• Телефон:
• +375293807240 ( Аляксандр Зубкевич)

• Веб-сайт –www.nepcon.net.
• Поштова адреса – 79057, Україна. м.Львів вул.ген.Чупринки 134/8. Каспрук Олеся
( представник НЕПКон в Україні).

Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства