Шаччина запрошує у «Затишок» та «Дубовий гай»

ba3c7fc7-f4b3-42b2-955d-d404784a1187«Затишок» та «Дубовий гай» – над дорогою, що веде від межі району з Любомльщиною до кордону з Білоруссю. Новозбудовані рекреаційні пункти сучасні та комфортабельні. Крім того, у «Шацькому УДЛГ» розповідають, що й надалі створюватимуть людям найкращі умови для відпочинку на природі. Зокрема найближчим часом планують будівництво таких відпочинкових зон на території Поліського лісництва (біля с. Прип’ять) і Ростанського (неподалік однойменного села).

Майстер лісу Піщанського лісництва Анатолій Шачанін не приховує, що задоволений результатом роботи колективу. Бо тепер на території – благоустрій. І кожен, хто хоча б на мить зупиниться у «Затишку», опиняється на клаптику цивілізації.

Будувати цей рекреаційний пункт розпочали лише у травні ц. р. І хоча часу було не так багато, результат відмінний. Тут є наочна агітація про правила поведінки в лісі, нагадування про необхідність дотримання чистоти і навіть паркінг для автомобілів та споруд побутового призначення.

А доріжки між малими архітектурними формами зроблені так, що з’єднують їх найкоротшим шляхом.

Так само, як і «Затишок», на 0,3 га території біля узбіччя дороги займає і ще один новий рекреаційний пункт – «Дубовий гай» Шацького лісництва. Він розбудований буквально на в’їзді в заповідний район із боку Любомля, неподалік сіл Самійличі і Положево.

Інженер з охорони та захисту лісу Шацького держлісгоспу Ярослав Кропивник і майстер лісу Іван Кущик розповідають, що на місці занедбаного комплексу до робіт приступили навесні, а вже на Вербну неділю справляли новосілля. Та  незважаючи на те, що лісівникам довелося докласти чимало зусиль (бо ж роботи переважно виконували власними силами) та й коштів, результатом задоволені, як і відвідувачі, котрі вже тут побували.

Лишається тільки сподіватися, що всі, хто завітає до «Затишку» та «Дубового гаю», пам’ятатимуть просте життєве правило: від кожного з нас залежить, чи буде ліс чистим і доглянутим.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

da9ac149-76c2-4401-bfdc-fc61722a4693

57eb15bd-ac2c-4aab-9010-6239311d935b

ac7f2269-2cdf-4a3f-9f19-2032bb773548