Кадрові призначення у Волинському ОУЛМГ

28032549241b2e4421a13e4593782733У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства призначено ключових працівників.

Відповідно до наказів Державного агентства лісових ресурсів України, першим заступником начальника Волинського ОУЛМГ призначено САХНЮКА Віктора Анатолійовича, заступником начальника ВОУЛМГ став РИБЧИНСЬКИЙ Олександр Павлович.

До виконання посадових обов’язків заступники приступили 12 липня 2016 року.

 Із біографії:

Сахнюк В. А. народився у с. Підгаття Маневицького р-ну. У 2008 Закінчив Національний лісотехнічний університет України за спеціальністю «Лісове господарство», у 2014 році – Національний лісотехнічний  університет України за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування».

Трудову діяльність розпочав у  Маневицькому держлісгоспі з квітня  2002 року із посади  старшого майстра лісу  Чарторийського лісництва. Працював у різних виробничих підрозділах ДП «Маневицьке ЛГ» на посадах помічника лісничого, лісничого, головного лісничого. В липні  2012 року переведений на посаду директора державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство», де працював донині.

 

Рибчинський О. П. – уродженець с.  Хрінники Млинівського р-ну Рівненської обл. У 1979 році закінчив  Львівський лісотехнічний інститут за кваліфікацією «Інженер-механік», а в 2002 році  завершив навчання в Українському державному лісотехнічному університеті за кваліфікацією «Інженер лісового господарства».

Трудову діяльність розпочав у 1979 на Миколаївщині. З вересня 1982 року  розпочинає свій трудовий  шлях у галузі лісового господарства Волині  в Цуманському держлісгоспі – на різних посадах: завідувача ремонтно-механічних майстерень, начальника автоколони, начальника лісокомплексу, головного механіка, головного інженера, заступника директора із виробництва та збуту. Стаж роботи на керівних посадах – понад 12 років, зокрема свого часу очолював ДП «Колківське лісове господарство» та ДП «Ківерцівське лісове господарство». Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України».

В березні  цього року був призначений за конкурсним відбором на посаду головного спеціаліста-аудитора Волинського обласного управління лісового та мисливського  господарства, де працював донині.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ