Господарник

159722Майстра  лісу у ДП СЛАП «Рожищеагроліс» Андрія Олексюка сміливо можна назвати  прикладом справжнього господарника – лісу. Андрій  Васильович народився в с. Березолуки  Рожищенського р-ну. Люблячий чоловік та турботливий батько трьох дітей. Користується повагою серед односельчан. З 1995 р. присвятив своє життя Рожищенським лісам.

Не випадково у обході №7, який займає Андрій Васильович, організація праці завжди на високому рівні, рубки догляду проводяться в лісових насадженнях своєчасно та якісно, приживлюваність лісових культур найвища на підприємстві. За час роботи лісівника у його обходах посаджено близько 70 га лісу, проведено безліч заходів по охороні та захисту лісу від шкідників та самовільних рубок.

Андрій Олексюк надзвичайно багатогранна особистість, відзначається вродженою діловитістю, оперативністю у вирішенні справ, володіє ґрунтовними професійними знаннями та багаторічним досвідом. І чи не найважливіше, він доброзичлива, відповідальна та порядна  людина, приклад для молодого покоління і вірний товариш.

Вікторія НОВОСАД, «Волинська газета, 15 вересня 2016 р.