На Волині з’явилося ще одне лісництво

dsc_0245Турське лісництво ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» утворилося внаслідок поділу Заболоттівського, з якого передано у користування новоутвореного 4833,8 га лісових угідь. Назву отримало від озера і села, довкола яких знаходяться ліси.

Досі у системі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства діяло 129 лісництв і одне неподільне лісогосподарство – ДП «СЛАП «Локачіагроліс». Тож Турське можна рахувати і 130-м і 131-м.

Як розповів в. о. директора ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» Ростислав Зарубич, таку реорганізацію вони провели, щоб поліпшити охорону та захист насаджень, також активізувати лісогосподарські роботи. Всі лісові масиви Турського лісництва розміщені компактно – так, що зручно і для господарювання, і для роботи працівників новоутвореного лісництва. А ще від цього тут сподіваються отримати значну економію коштів.

Ще десять літ тому Волинське ОУЛМГ налічувало менше сотні лісництв. За ці роки галузь зміцніла, суттєво збільшилась і кількість первинних ланок – лісництв. Тільки у ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» їх тепер діє чотири – Ратнівське, Щедрогірське, Заболоттівське і Турське.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ