Переможцями обласного  зльоту учнівських лісництв стали вихованці Городоцької школи. Вітаємо!
Волинських лісівників в особі Олександра Кватирка нагородили українські військові
«Зоопарк» посеред лісу, створений лісівниками, став туристичною родзинкою Шацького краю  ВІДЕО
Правила сучасного енергоринку: придбання дров у місцевому лісгоспі сприяє зниженню комунальних тарифів

Головне – знати і любити свою роботу

%d0%bb%d1%8e%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d1%81%d0%b0%d0%b9У ДП «Горохівське ЛМГ» працює чимало чудових фахівців. Серед них наставник молоді Людмила Сай. 

Трудову діяльність в лісовому господарстві розпочала 10 листопада 1973 року комірником Берестечківського лісництва Ківерцівського ордена Леніна лісгоспзагу. У 1975 р. Людмила Максимівна закінчила Березнівський лісний технікум, де здобула фах бухгалтера. У квітні 1976-го стала касиром лісництва, а в грудні 1982 року її призначили бухгалтером цього ж лісництва. З серпня 2003 року вона вже бухгалтер Берестечківського лісництва ДП «Горохівське ЛМГ», а з серпня 2005 року  працювала головним економістом підприємства. Нині Людмила Сай виконує обовязки головного економіста.

Трудиться, як кажуть, на славу рідної держави і її  лісомисливського господарства. За ці роки надбала і досвід, і повагу колег та друзів, виховала учнів. Але навіть в старших літах не цуралася науки, намагається підвищувати свій професійний рівень. У 2006 році, коли випала нагода, поїхала в «Укрцентркадриліс» на курси підвищення кваліфікації економістів. 

Людмила Максимівна – вдова. Має двох дітей. Нелегко доводиться одній, та вона не жаліється, постійно у роботі, домашніх клопотах.

На підприємстві керує науково-економічним та організаційно-економічним забезпеченням. На її плечах – економічний аналіз господарської діяльності, розрахунки по матеріальних, трудових і фінансових затратах, пошук шляхів їх зниження. А ще забезпечує суворе додержання режиму економії матеріальних, трудових та фінансових ресурсів на усіх напрямках господарської діяльності підприємства. Вона також відповідальна за фінансовий та виробничо-фінансовий плани, забезпечує економічну діяльність підприємства, зокрема, керує роботою з підвищення рівня економічних знань працівниками та контролює своєчасність подання звітів про результати економічної діяльності у відповідні органи. Не раз її роботу відзначали грамотами та подяками, та одна особливо дорога спеціалісту. Минулого року відповідно до наказу ВОУЛМГ Людмила Сай нагороджена Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів.  

– Вона дуже працелюбна і відповідальна, – казали про Людмилу Максимівну її колеги, що дуже просили про неї написати: стільки ж літ віддала лісовій галузі. –Знає і любить свою роботу, повз її увагу не пройде найменша деталь, що може вплинути на колективний результат праці. 

А ще колеги Людмили Максимівни відзначають її високу професійність, знання і навички, багаторічний досвід, яким головний економіст ділиться з молодшими працівниками. 

unnamed-12

– Вона навіть мислить творчо, – казали, – завжди у пошуку сміливих, оригінальних, нестандартних рішень, які уміє підкріпити економічними розрахунками. 

А ще помітив, зайшовши до кабінету, де працює Людмила Сай, що вона надзвичайно чуйна, уважна і тактовна людина, яку любить і поважає колектив за справедливість  і вимогливість щонайперше до самої себе, а відтак і своїх підлеглих.  

Зараз кінець року, то ж роботи в головного економіста – дуже багато: і звіти потрібно зробити, і про економічні розрахунки на 2017-й подбати. Саме завдяки її аналітичному мисленню колектив зможе значно поліпшити і господарсько-фінансові показники, й добробут усіх членів лісомисливського господарства.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ