Чи є шанс на порятунок у заповідних лісів, які через всихання перетворюються в мертві зони?  ФОТО
Представник шведської компанії ВСС, яка займається виробництвом обладнання для вирощування сіянців із закритою кореневою системою, відзначив досвід волинських лісівників
Олександр Кватирко: «Лісівникам потрібно лишити такі лісові насадження, за які не буде соромно перед внуками і правнуками»
У мисливському господарстві немає періоду відпочинку

У волинському лісі достатньо цивілізованих місць відпочинку. Карта та координати розміщення рекреаційних пунктів

img_3354

Попереду вихідні. А в теплу пору, безперечно, найприємніше провести їх у лісі. Та навіть під час відпочинку кожному з нас варто пам’ятати: за жодних умов не можна підпустити до лісу вогонь! І для цього треба дотримуватися простих правил. Перше та головне – розпалюйте вогнище тільки у спеціально відведених для цього місцях – рекреаційних пунктах, яких у волинському лісі 99, або ж у малих зонах відпочинку: таких лісівники облаштували уже більше ніж 650.  

Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому рекреаційні пункти у волинському лісі – комфортні, привабливі та з усіма зручностями.  Крім того, лісівники переважно навіть подбали, щоб там у ці вихідні вже були дрова для вашого кострища.

5555_nztm6tdclo18_wm_w_687

dsc_0007

Досить важливою  перевагою для громадян є те, що весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно. Єдина  плата, яку кожен відвідувач мусить і навіть зобов’язаний віддати, – бережливе ставлення до зробленого, прибирання сміття та дотримання правил безпеки.

Лісівники сподіваються на свідомість людей і вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів поважати їхню працю. Не залишати після себе сміття і не нищити бесідки, гойдалки та мангали. Бо ж і прийти сюди, очевидно, захочеться іще не раз.

 Прес-служба Волинського ОУЛМГ

рекреаційні пункти

%d0%ba%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%b0-%d1%80%d0%b5%d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f-2017