Лісова охорона на Горохівщині сьогодні вночі затримала чотири фури з львівським сміттям ОНОВЛЮЄТЬСЯ

unnamed-1Численні повідомлення про львівське сміття у волинському лісі чи на території сільських рад стали для нас уже «звичними». Особливо у вихідні. Цього разу епіцентром сміттєвих подій стала Горохівщина.

Позавчора вночі на території Пісківської сільської ради (колишня військова частина) лісовою охороною було виявлено 3 фури сміття. Вже вивантаженого.

А сьогодні о 3 год. ночі  поблизу лісового масиву біля повороту на ту ж військову частину лісова охорона Берестечківського лісництва спільно з мобільною рейдовою групою ДП “Горохівське ЛМГ” виявили 4 підозрілих фури. Сумнівів, що там побутові відходи, які вже давно не знають куди діти наші близькі сусіди, не було.

Вражає ще й те, що попереду їхав легковий автомобіль на волинській реєстрації – очевидно, місцевий і знаючий, який допомагав знайти місце.  Самі вантажівки – на київській реєстрації.

Працівники лісової охорони стали чекати, бо ж очевидно, що фури вже планувалося відвантажувати у лісі. Хотіли упіймати на гарячому. Викликали поліцію. Проте “водії-сміттєвози” помітили автомобіль і не стали так ризикувати. Тож лісовій охороні спільно з поліцією довелося затримувати їх на дорозі.

unnamed

Нині правоохоронці беруть необхідні пояснення. Цей факт занесений у єдиний реєстр досудових розслідувань.

20.00, 10 травня.

Лісова охорона ДП “Горохівське ЛМГ” повідомляє, що  вантажівки з львівським сміттям затримали на дві доби до розгляду у суді клопотання слідчого прокуратури про накладення арешту на майно, тобто цих 4 транспортних засобів. Відбудення засідання суду 12 травня о 12.00. 

Нині на місці затримання автомоблів чергують працівники лісової охорони державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство» та поліція. Долучилися до справи також представники місцевої влади та небайдужі громадяни. Зважаючи на те, що охорону потрібно тримати цілодобово, лісівники закликають долучатися всій громаді.

Поліцією встановлено, що автомобілі – а це дві вантажівки «DAF», «Volvo» та «Scania», належать київському підприємцю. Водії «сміттєвозів», даючи пояснення розповідали, що дійсно везуть сміття зі Львова до Києва. А опинилися тут, бо… заблукали.

Лісова охорона також повідомила, що легковий автомобіль з волинською реєстрацією, який супроводжував «заблукалих», на жаль, втік з місця події.

11 травня, 15.20.

Сьогодні щодо зясування обставин правоохоронцями проводяться слідчі дії. У водіїв вантажівок було вилучено необхідні для слідства документи. 

На місці постійно перебувають працівники лісової охорони, поліції, представники місцевої влади та громадськість.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ