Городоцьке лісопідприємство: Осінні «жнива» лісокультурного виробництва

Упродовж осінніх місяців 2017 року в державному підприємстві «Городоцьке лісове господарство» була проведена інвентаризація. Інакшими словами –  це облік сіянців на тимчасових лісових розсадниках, визначення приживлюваності лісових культур 1-3 років вирощування, атестація закінчених лісокультурних об’єктів, переведення лісових культур, ділянок, що відновились господарсько цінними породами шляхом природного відновлення та площ із проведеними заходами із сприянням природному відновленню лісу.

Під час проведення інвентаризації садивного матеріалу в розсадниках встановлена фактична наявність сіянців за породами, їх вік і якість.

Садивний матеріал, який весною наступного року стане важливим фактором у забезпеченні успішного проведення лісокультурної кампанії, в цьому році також вирощений з хорошими якісними показниками. І це, безумовно, радує.

А загалом лісництвами нашого підприємства вирощено 1 млн 86 шт. сіянців основних лісоутворюючих порід, зокрема стандартних сіянців сосни звичайної – 1074 тис. шт, ялини європейської – 9 тис. шт. У свою чергу це повністю забезпечить потреби лісгоспу у власному садивному матеріалі для посадки лісових культур та сприяння природному відновленню протягом весняного лісокультурного періоду 2018 року. 

Олена Некришевич, інженер з лісових культур ДП «Городоцьке ЛГ»