Працівники підприємства «Любешівагроліс» встановили зупинки на міжнародній трасі

На Волині є близько тисячі автозупинок. Їх облаштовують працівники дорожніх служб, часто до цього доєднуються місцеві громади. Не стоять осторонь цього загальнонаціонального патріотичного стріму і лісівники Волині. На міжнародній трасі Луцьк-Любешів- Іваново з’явилося дві мальовничих зупинки «Любешівагроліс».

– Цьому передувало звернення директора ДП «СЛАП «Любешівагроліс» Віктора Симоновича до народних обранців Любешівської районної ради, – розповідає головний лісничий ДП «СЛАП «Любешівагроліс» Володимир Ковальчук. – Чимало жителів Любешова працюють у нашому лісогосподарстві. А фактично всі жителі селища, що ходять по гриби чи ягоди, або ж просто люблять прогулятися лісами, мріють про місцину, де можна переждати дощ, бурю, діждатися автобуса чи попутної автівки, щоб добратися додому. Наш директор Віктор Петрович, добре знаючи побажання людей, виступив з ініціативою будівництва двох автозупинок: Для наших працівників і жителів Любешова. Депутати райради це рішення підтримали.

До роботи було залучено всіх працівників підприємства – від майстрів лісу до пожежних сторожів. Щонайперше, попрацювали цеховики, котрі розкрижували потрібні лісоматеріали на дошки, відтак майстри лісу розчистили під автозупинки два майданчики, залили фундамент, звели стіни.

Варто зазначити, що окрім автозупинок, працівники державних лісогосподарств Волинського ОУЛМГ на сьогодні обладнали ще й 112 великих і 655 малих рекреаційних пунктів. Навряд нині в області знайдеться хтось, хто у цій соціальній справі зможе позмагатися з лісівниками.

Сергій ЦЮРИЦЬ, прес-служба Волинського ОУЛМГ