Цікаві пізнавальні будні любешівських юннатів

Днями учні шкільного лісництва Любешівського НВК з керівником Людмилою Шептур провели для школярів молодших класів урок на тему «Підготовка тварин до зимівлі». Розповіді старшокласників були надзвичайно цікавими. Відтак, у гарному настрої та з  бажанням ще більше дізнаватися про навколишній світ, діти провели екологічну гру “Знайди слід тварин”.
Звісно, натхнення до екологічної освіти в молоді запалили їхні наставники – працівники державного підприємства “Любешівське лісомисливське господарство”.

Тож, опісля заняття учні завітали й до лісівників, аби провідати і … вкотре подякувати…

Гостина у колективі тривала у теплій дружній атмосфері. Користуючись нагодою, працівники лісового відділу підприємства, зокрема інженер з лісових культур Віра Оласюк, розповіла дітям про лісове насінництво, ведення лісонасінної справи та те, як ведеться облік у книзі лісових культур.

Вкотре важливо було почути від досвідчених лісівників про те, що ази ведення лісового господарства починаються із заготівлі якісного насіння. В цьому процесі, між іншим, діти беруть активну участь. Що насіння, по суті, – це гарантія високопродуктивних деревостанів. Саме для цього на підприємстві, наголосила пані Віра, створена лісонасіннева база, до якої входять плюсові дерева, постійні лісонасінневі плантації, постійні лісонасінневі ділянки, генетичні резервати.

Ще не один день в оточенні наставників принесе юним природолюбам багато користі. Надто вже цікавими є подорожі у світ природничих знань. 

Прес-служба Волинського ОУЛМГ