Колюча, але бажана красуня, уже готова потрапити у ваш дім

Наближаються улюблені – як для малечі, так і для дорослих – новорічні та різдвяні свята. І кожен уже розпочинає готуватися до них.

З метою забезпечення населення головним атрибутом новорічно-різдвяних свят лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» щороку створюють плантації новорічних ялинок, де в передноворічний період проводиться їх заготівля. Також можлива заготівля під час рубок оздоровлення і формування лісів.

Деревця для головного свята року вирощують на окремо відведених ділянках. Плантації новорічних ялинок займають площу понад 23 га. Ці новорічні ялинки висаджені у 2012-2014 роках, їх уже можна рубати до свят.

Особливо приємно відзначити, що планова заготівля новорічних ялинок не шкодить довкіллю. Більше того – виручені кошти спрямовуються на охорону і розвиток лісів.

Лісничий Черевахівського лісництва Сергій Хомич демонструє плантацію новорічних ялинок, площа якої становить 2,7 га, висаджені сіянці сосни звичайної  у 2012 -2014 роках.

Починаючи з грудня 2017 року, кожен може придбати собі для прикрашання оселі новорічну ялинку (сосну). За придбанням новорічних ялинок  звертайтесь в лісництва держлісгоспу за місцем проживання.

«Також нагадуємо, що на  кожному деревці  має бути прикріплена спеціальна самоклейна етикетка зі штрих-кодом, що є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та вказує на правомірність її реалізації», – нагадує Сергій Трохимович.

Прес-служба ДП «Маневицьке ЛГ»