Учні Скулинського шкільного лісництва провели відкритий урок на тему про лісових комах-шкідників

Колектив Скулинського шкільного лісництва, до якого входять учні з 6 по 11 класи місцевої загальноосвітньої школи, в наступному році святкуватиме 25-річчя від дня створення. Тож, зрозуміло, що у дітей за плечима – вже чималий досвід і багаж знань. Тим не менше учні й надалі продовжують проводити цікаві уроки, лекції, бесіди на природничу тематику. 

Як розповіла керівник шкільного лісництва Світлана Савченко, в колективі працює чотири ланки, кожна з яких пов’язана з тією чи іншою роботою. Зокрема, – захист тварин і птахів, збирання насіння, ягід та лікарських рослин, охорона лісу та дослідницька діяльність.

Цього року колектив лісництва працює над науковою роботою, головною темою якої є жуки-короїди. І в рамках екологічного тижня, який був проведений нещодавно, мав місце відкритий урок на згадану тему.

Лісничий Скулинського лісництва державного підприємства “Ковельське лісове господарство” Леонід Лисюк розповів про таких комах, про їхній цикл життєдіяльності, якої шкоди лісові вони завдають, заходи боротьби з ними тощо.

Діти окрім того, що поповнили запас своїх знань новою інформацією, додатково отримали завдання на наступний тиждень поділитися своїм баченням щодо методів впливу на агресивну дію комах-шкідників та того, як ще кращим чином дбати про навколишні лісові насадження.

Прес-служба ДП “Ковельське ЛГ”