До Міжнародного дня волонтера: серед активістів волонтерського руху на Камінь-Каширщині – керівники лісогосподарських підприємств

З нагоди Міжнародного Дня волонтера та 26-ої річниці Збройних Сил України в приміщенні Камінь-Каширської районної адміністрації тривали урочистості за участі перших осіб району, голови РДА Валерія Дунайчука, голови райради Віктора Суса, військового комісара районного військового комісаріату Олександра Полянка, голови ради правління громадської організації ветеранів АТО «Побратим» Андрія Чурака та його заступника Валентина Мельника. 

Щирі слова вітань та сердечних побажань здоров’я, благополуччя і, звісно, довгоочікуваного миру в країні линули в адресу військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та активістів волонтерського руху району.

Почесними грамотами і подяками голів райдержадміністрації та районної ради нагороджено когорту таких небайдужих патріотів краю. Серед них: і керівники лісогосподарських підприємств: директор державного підприємства “Камінь-Каширськагроліс” Олександр Грицай та директор ДП “Камінь-Каширське ЛГ” В’ячеслав Кузьмич.

— Надавати посильну допомогу військовослужбовцям у такий час – вважаємо своїм обов’язком, — коментує подію Олександр Грицай. Він зазначив, що і надалі колектив  підприємства не стоятиме осторонь проблем та потреб української армії й усіма силами підтримуватиме волонтерів району. 

Прес-служба Волинського ОУЛМГ