Безпечна праця та поведінка у випадку надзвичайних ситуацій: у Колках відбулися спеціалізовані навчання

 22 січня 2018 року у Державному підприємстві «Колківське лісове господарство» (Маневицький р-н) було проведено періодичне навчання та перевірку знань із питань промислової безпеки та охорони праці, інших нормативно-правових актів, пожежної безпеки, електробезпеки, санітарно-епідеміологічного забезпечення.

Перед працівниками державного підприємства виступили провідний фахівець Маневицького РВ УДСНС  України А. О. Слупачик, інженер з охорони праці Н. О. Рейкіна, страховий експерт з охорони праці Ківерцівського відділення УВДФСС Л. М. Кудренко та інженер з охорони і захисту лісу С. В. Оксенюк.

Фахівець Маневицького РВ УДСНС розповів про Державну політику у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та Єдину державну систему цивільного захисту, ППБ у побуті в осінньо-зимовий період (пічне опалення та електрика), дії при знаходженні ВНП та підозрілих предметів, дії при бойових діях та НС, правила поведінки на воді взимку та при обмороженні і т. д.

Перевірка знань працівників з питань охорони праці була проведена у формі   тестових завдань.

Варто зазначити, що на підприємстві також поновлений куточок цивільного захисту з новими матеріалами сезонного характеру. Тож цьому питанню тут приділяють особливе значення.

Прес-служба ДП «Колківське ЛГ»