Знову покинутий позашляховик і самовільна рубка дубів. Справу розслідує поліція ФОТО

Подібні історії вже добре знайомі і працівникам лісової охорони та поліції, і читачам волинських видань. Ми неодноразово повідомляли про випадки покинутих у лісі автівок «на бляхах», які найчастіше використовуються для перевезення краденої деревини. Така ж ситуація була сьогодні уночі у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ».

Працівники групи оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ» спільно з лісничим Воротнівського лісництва виїхали на місце самовільної рубки – небайдужі громадяни повідомили, що бачили, як до лісу поїхала машина. Лісопорушники, звісно, помітивши «Дастер» лісової охорони, намагалися втекти. Та іноді й сам ліс допомагає покарати любителів легкої наживи. Позашляховик застряг у багнюці. Невідомі особи покинули його і вихали з лісу іншою автівкою.

За викликом лісової охорони прибула поліція. В машині, де було демонтовано задні сидіння, знаходилися шина до бензопили, бензин, дубова кора, мох, тирса – це не залишало сумнівів, з якою ціллю використовували позашляховик.

Всі ці факти зафіксовані поліцією. Автомбіль арештовано.

Варто зазначити, що поки на місці тривали слідчі дії, прибула група осіб на «Ниві», які запевняли, що цей позашляховик належить їм, тож хочуть повернути машину. В результаті перевірки даних цих осіб виявилося, що двоє вже свого часу притягувалися до відповідальності  – і саме за подібні лісопорушення. Тож, сподіваємося, слідством буде встановлено всі обставини події  і нахабні громадяни понесуть заслужене покарання. До речі, за слідами протекторів шин можна припустити, що лісопорушники прибули з Цумані.

До теми. Справу із самовільною рубкою дубів, у якій фігурував покинутий БМВ, уже доведено до логічного завершення. За кілька днів у відділок поліції прибули троє чоловіків і зізналися у скоєному. В результаті їм довелося сплатити більше 20 тис. грн завданих державі збитків – кошти надійшли у бюджет Жидичинської ОТГ. Крім того, за фактом відкрито кримінальне провадження. Тривають суди. Тож буде іще чималий штраф. І цієї судової тяганини можна було б уникнути, якби лісопорушники одразу в усьому зізналися і не втікали від лісової охорони.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ