Сьогодні ювілей святкує жінка із безцінним даром

Сьогодні, 3 лютого,  славний ювілей  святкує головний бухгалтер державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» Березнюк  Валентина Олексіївна.

 У колективі працює з  лютого 2009 року. За весь час роботи зарекомендувала себе  висококваліфікованим спеціалістом по веденню бухгалтерського обліку і звітності, має хороші організаторські здібності. Колеги цінують її за життєву  мудрість,  сумлінність у ставленні до роботи, стриманість, оптимізм , які притаманні цій прекрасній  жінці.

Та про найбільші досягнення Валентини Олексіївни  свідчить  повага   та авторитет  серед  працівників колективу, односельців. Її поради – безцінні, кажуть друзі та рідні, бо є у неї дар – чути і розуміти людей.

 Нині, коли позаду чимало прожитих літ,  Вам  – Валентино  Олексіївно, вдалось  пронести молодість душі  і щедрість таланту, зберегти оптимізм і незмінну доброзичливість. Ви – та людина, біля якої  постійно існує аура добра.

 Колектив ДП «Ратнівське лісомисливське господарство» щиро вітає Вас, Валентино Олексіївно, зі славним ювілеєм!

 Бажаєм Вам міцного здоров’я, бадьорості та завзяття, щоб Ви легко  долали усі перепони, з успіхом виходили із будь-яких бухгалтерських колізій  та працювали натхненно. Хай тепло дітей та внуків  захищає Вас  від життєвих негараздів, а кожен день хай наповнюється корисними справами і  земними радощами.  Зустрічайте весни ще багато літ і нехай вони приносять Вам натхнення творити добро на користь людям. Хай ангели-охоронці відвернуть усі біди, а Господь посилає мир душі, здоров’я тілу і спокій дому.

З повагою трудовий колектив  ДП «Ратнівське лісомисливське господарство»