З метою впровадження найвищих стандартів якості

Учора, 6 лютого 2018 року, на базі Навчально-наукового інституту лісового та садового-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) відбулось розширене засідання робочої групи з розробки національних стандартів лісової сертифікації для України.

Участь у засіданні взяла інженер побічного користування ДП «Маневицьке ЛГ» Ірина Остапчук, яка безпосередньо відповідає за процес лісової сертифікації та за підготовку навчання персоналу на підприємстві.

Одним із важливих питань, що розглядалися, було, власне, розширення сфери дії FSC національного стандарту системи ведення лісового господарства для України через включення вимог щодо недеревинної лісової продукції. Під час засідання було також розглянуто та обговорено проект сертифікації недеревних лісових ресурсів ДП «Маневицьке лісове господарство».

Нагадаємо, що 27 вересня 2017 року директором ДП «Маневицьке ЛГ» Володимиром Радіоном був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з питань підготовки підприємства до сертифікації системи ведення лісового господарства за схемою FSC в частині вимог щодо недеревинної лісової продукції.

Саме аудит із присвоєння  сертифікації недеревинної лісової продукції заплановано вже на початку березня.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ