Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Держлісгоспи області наростили об’єми продажу дров паливних

Протягом цього осінньо-зимового сезону державними лісогосподарськими підприємствами Волинського ОУЛМГ реалізовано загалом 101, 6 тис.м.куб. дров паливних. В першу чергу держлісгоспи забезпечували потреби  населення області. Саме цій категорії споживачів твердого палива з лісу реалізовано 84,3 тис.м.куб.

Подбали лісівники й про потреби соціальних закладів, які купили загалом               12,3 тис. м.куб.дров. Ще 5 тис.м. куб. деревини паливної реалізовано комерційним структурам.

Загалом ці показники більші, ніж минулого опалювального сезону – тоді на продаж лісівниками було відправлено 87,4 тис. м куб. дров паливних.

Крім безпосередньо дров, держлісгоспами реалізовано 15,3 тис. м куб. кускових відходів та майже 5 тис. м куб. тріски технологічної. Такий вид палива купували і бюджетні організації, і населення.

Варто зазначити, що державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у найближчий до них лісгосп чи лісництво – постійні лісокористувачі готові продати дров’яну деревину у встановленому порядку за встановленими відпускними цінами. Реалізація такої деревини здійснюється вільно, за поданими заявами мешканців. Як звикли говорити в народі, ви легко можете «виписати собі дров» у лісгоспі.
Вичерпну інформацію про придбання палива можна отримати на офіційному веб-сайті ВОУЛМГ. 

За цим посиланням ви перейдете у рубрику, де є повний список контактів людей, відповідальних за реалізацію дров паливних у вашому районі.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ