Шановні земляки, колеги-лісівники, ветерани галузі, друзі!
Підсумки роботи державних лісогосподарських підприємств за І півріччя 2019-го у цифрах і фактах
Лісівники Волині працюють над розвитком бджільництва
Як волинські лісівники оберігають ліси від пожеж  ВІДЕО

Не урочисте перерізання стрічки, а болото по коліна: як на Волині будуються лісові дороги ВІДЕО

Заготовлену деревину потрібно максимально швидко вивезти з лісу і переробити. З метою координації та пришвидшення виконання такого завдання Держлісагентством України було прийнято програму про розвиток лісотранспортної мережі. Цей напрямок є одним із пріоритетних для Волинського ОУЛМГ.Як у лісах Волині будуються дороги, лісівники нещодавно показали журналістам на прикладі Муравищенського лісництва ДП “Ківерцівське ЛГ”. Дорога протяжністю 4 км стане не лише єдиним можливом способом вивезення деревини із заболоченої місцевості, а й виконуватиме важливу соціальну функцію.

Варто зазначити, що планові завдання із будівництва, ремонту та облаштування лісових автомобільних доріг  на 2017 рік лісівниками Волині виконано на 102%. Протягом минулого року збудовано та відремонтовано 101,69 км земляного полотна при плані 100 км, облаштовано щебенево-баластовим покриттям 70,61 км при плані 69 км загальною вартістю 13 млн 665 тис. грн.

Найкраще спрацювали такі державні підприємства, як ДП «Колківське ЛГ», «Камінь-Каширське ЛГ», «Маневицьке ЛГ» та «Шацьке УДЛГ». Лісові дороги в Осницькому та Тельчівському лісництвах ДП «Колківське ЛГ», Шацькому та Поліському лісництвах ДП «Шацьке УДЛГ» протяжністю відповідно 8,20 км та 8 км збудовані зі щебеневим покриттям, а лісові дороги в ДП «Маневицьке ЛГ» та ДП «Камінь-Каширське ЛГ» протяжність відповідно 9,70 км та 6,31 км із баластовим покриттям носять ще і соціальний характер.

Проектом виробничо-технічного плану на 2018 рік передбачено зберегти існуючі темпи будівництва лісових автомобільних доріг.

А минулого року – з метою вдосконалення планування та складання логістики будівництва – на Волині було створено інтерактивну карту лісових доріг.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ