Робочий будень автоколони ДП “Городоцьке ЛГ”. Охорона праці. ВІДЕО

Водії лісовозних машин, вальники, лісоруби… Щодень ці люди здійснюють роботи підвищеної небезпеки. Тому дотримання основних вимог і є запорукою їхнього благополуччя. Власне, з подібних міркувань і завдань розпочинаються робочі будні лісопідприємств. Днями ми побували на автоколоні підприємства “Городоцьке лісове господарство”… Детальніше – в нашому сюжеті  https://youtu.be/vMjBT63jmHg

Як зазначив інженер з охорони праці ДП “Городоцьке ЛГ” Іван Філюк, за останні три роки на підприємстві значно покращився стан охорони праці. Проведено капітальний ремонт приміщень автогаража, лісокомплексу, викладено бруківку. Працівники лісозаготівельних бригад забезпечені будиночками для обігріву, спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.
— Щорічно на початку року в рамках першочоргових заходів за кошти підприємства проводимо навчання працівників і їх перевірку знань з охорони праці.


За словами голови профкому ДП “Городоцьке ЛГ” Олени Некришевич, тісна співпраця адміністрації лісгоспу в означеному напрямку з охорони праці спостерігається і з профспілкою. Профком погоджує всі комплексні заходи, спільно здійснює адміністративно-громадський контроль. Працівники служби охорони праці та технічні інспектори регулярно проводять перевірки стану охорони праці під час здійснення всього комплексу лісозаготівельних робіт та вивезення лісопродукції.
Прес-служба Волинського ОУЛМГ