Вітання Олександра Кватирка жінкам Волині

Любі наші і ніжні, найрідніші і найбажаніші! Вітаємо вас!

Не важливо, вважаєте ви 8 Березня своїм святом чи ні, надворі похмуро і морозно чи тепло і сонячно, ми, чоловіки, все ж вітаємо вас зі святом весни! Так уже склалося, що наші жінки асоціюються з весною, а весна – лише як відображення витонченої жіночої вроди.

Тож зичимо вам щастя і тепла у серці, радості і затишку у домівках, спокою на душі, посмішок на обличчі, добра на щодень!

Нехай у матерів здоровими будуть діти. У закоханих – взаємність і турбота. У зовсім юних – завжди поруч янгол-охоронець. А в усіх вас – вдосталь щастя!

З особливою любов’ю звертаюся до жінок лісової галузі Волині. Милі наші колеги, знайте: ви – найкращі. Так, на роботі ми не розділяємо колектив за статтю. І це лише тому, що ви, жінки, давно і переконливо довели свою силу та можливість добре виконати навіть найскладніші завдання. Але не забувайте: ми, чоловіки, завжди помічаємо вашу красу, цінуємо притаманне лиш жінці вміння заворожувати поглядом і примушувати чоловіче серце битися частіше. Залишайтеся такими завжди! Жіночними і сильними водночас.

Миру вам, родинного благополуччя, міцного здоров’я, щастя, матеріального достатку, невичерпного оптимізму, Божого благословення. Нехай кожен ваш день буде сонячним і добрим, довкола панують любов і гармонія, на вашу честь квітне природа. 

Зі святом вас, любі і найрідніші! Зі святом, дорогі наші колеги! Зі святом вас, шановні жінки Волині!

З повагою Олександр КВАТИРКО, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства