Контрагенти лісогосподарських підприємств

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства
Контакти Адреса: 43010 м. Луцьк пр-т Волі, 30. Телефони: +38 (0332) 24-00-70, факс: 0332 240069
E-mail: priyomna@voulg.org.ua

IMG_0611

Про лісову галузь
Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства визнаний світовий менеджер і лідер у сфері зеленої економіки, відтворення, догляду, охорони лісів, рекреаційної діяльності, зеленого туризму, лісопереробної і консервної промисловості. Ефективно управляє роботою 28 виробничих підрозділів, до складу яких входять 116 лісництв, 6 консервних цехів, 4 лісорозсадники. При Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства діє Інформаційно-екологічний центр, музей Волинського лісу у Лопатені та музей «Лісової пісні» на березі озера Нечимне поблизу с. Скулин. Працює понад 3000 тис. працівників. Провідний виробник лісопродукції та пиленої продукції, яку постачає на внутрішній ринок та експортує у європейські країни. Також серйозний постачальник на внутрішній ринок насіння, сіянців і саджанців основних деревних порід та 260 видів декоративних деревець та кущів, соків, варення, джемів, різноманітних салатів, томатів, грибної та овочево-ягідної продукції.

Продукція
Основною продукцією є лісоматеріали круглі, технологічна сировина, дрова паливні, заготовки для європіддонів, пиломатеріали, дубові заготовки, стіновий брус, дошка для підлоги, вагонка, пілети, паливні брикети, декоративні дерева та кущі, сіянці та насіння деревних порід, мед, різні види консервної продукції.

IMG_1242 OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSCF7374 DSC_0513 Dsc01716 IMG_0186 IMG_0810 IMG_0823 SONY DSC IMG_7999 IMG_8201 IMG_3534 Білоголовці Фото Сергія Цюриця, Луцьк
Історія
Засноване в 1939 р., діяло під назвами управління лісової охорони і лісових насаджень, Волинське міжобласне управління лісового господарства, Волинське обласне управління лісового господарства і лісозаготівель, Державне лісогосподарське об’єднання «Волиньліс», Волинське обласне управління лісового господарства, обласне управління лісового та мисливського господарства. Державні лісогосподарські підприємства поставляють свою продукцію у країни Європи, СНД, Близького Сходу, Північної Африки, Південної та Північної Америки. Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами (присвоєно унікальний реєстраційний код сертифіката лісоуправління/мережі поставок RA-FM/COC-006979 і Ліцензійний код для використання товарних знаків FSC, FSC-C117341) що підтверджується сертифікатом від компанії Rainforest Alliance.

Досягнення

Контрагентами лісогосподарських підприємств являються підприємства Мінпромполітики, серед яких є ТзОВ «Одек –Україна», ТзОВ «Кроноспан –УА», ТзоВ «Кроно-Україна», ТзОВ «Костопільський фанерний завод», суб’єкти підприємницької діяльності – деревообробники області та найбільші міжнародні компанії «Зортекс», «Біофул», «Палетинфабрік», «Ліго», «Пізец».

Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства