Турійські лісівники готові долучатися до ремонту доріг району

Сьогодні, 13 квітня, голова Турійської районної державної адміністрації Орест Василишин, голова районної ради Ольга Черен провели спільну  робочу нараду з ДП «Турійське лісове господарство» за участі головного лісничого підприємства Дмитра Войтюка та лісничих  лісового господарства. Основним питання наради було ремонт та утримання доріг загального користування на території району.

    На нараду, окрім представників влади, прибули начальник  Турійського відділення поліції майор поліції Анатолій Дружук,   керівник фермерського господарства «Перлина Турії»,  депутат Волинської обласної ради Володимир Яренчук.

    Дмитро Войтюк зазначив, що Турійські лісівники не знімають із себе відповідальності за стан доріг у районі. Вони готові взяти участь у ремонті дорожнього покриття доріг, якими здійснюють перевезення лісопродукції. І навіть уже активно до цього долучаються.

   Головний лісничий ДП «Турійське лісове господарство» наголосив на недопущенні перевантажень при вивезенні лісової продукції. Зазначивши, що є чітко визначені норми, яких усі на підприємстві дотримуються. 

 –  Останнім часом склалось дуже багато негативних розмов про наші дороги. Те, що вони в поганому стані – я погоджуюсь, але до цього причетні не тільки лісівники. Через це й виникла необхідність у проведенні спільної наради, – зауважив Дмитро Вікторович.

   Голова райдержадміністрації Орест Василишин наголосив, що нас усіх хвилює якість доріг району. Проблема виникла не сьогодні і не вчора, тому найважливіше нині – напрацювати алгоритм спільних дій щодо відновлення та утримання доріг.

   Начальник Турійського відділення поліції майор поліції Анатолій Дружук також закликав присутніх до плідної співпраці та своєчасного інформування відділення поліції про конфліктні ситуації в районі, які можна вирішити на початку їх назрівання.

Голова фермерського господарства «Перлина Турії» Володимир Яренчук також повідомив, що готовий до співпраці із ремонту та утриманню доріг, якими курсують транспортні засоби  господарства.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ