На Ківерцівщині вчора ліквідували вогонь, що підступав до лісу

Суха трава на сільгоспугіддях учора, 13 квітня, горіла між селами Веснянка та Муравище Ківерцівського р-ну. На місці працювали рятувальники та лісова охорона ДП «Ківерцівське ЛГ». До гасіння вогню було залучено  пожежний автомобіль та пожежну бригаду згаданого лісогосподарського підприємства. Спільними зусиллям вдалося зупинити вогонь, який уже підступав до лісу.

Волинь нині горить. Незважаючи на численні попередження з боку лісівників та фахівців управління ДСНС у Волинській області, відповідальність та штрафи, які загрожують за такі дії, громадяни несвідомо, а іноді й свідомо таким чином «прибирають» свої території.

Вкотре нагадуємо: такими діями наноситься значна екологічна шкода довкіллю. Фактично – території, де ми всі проживаємо.  

Найгірше: таке спалювання це – реальне вбивство всього живого, для кого домівкою є поле. А це плазуни, окремі види птахів, тварин, які зараз якраз приводять потомство, комах… Вони згорають заживо…

Шановні громадяни!

Не паліть. Будьте уважними, коли розводите багаття. Попередьте про небезпеку родичів, знайомих, сусідів… Розкажіть іще раз про це дітям.

Якщо ж помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ