Лісокультурна акція на Володимир-Волинщині: садити ліс – добра і корисна справа (ВІДЕО+ФОТО)

Про те, що садити ліс – корисна і добра справа – висловилися самі учасники лісокультурної акції. Корисно тому, що, перебуваючи на природі, збагачуєшся  відсвіжною порцією енергії для власного здоров’я… А добра у зв’язку з тим, що це праця – для майбутніх поколінь. 

На ділянках Стенжаричівського лісництва ДП “Володимир-Волинське ЛМГ” працівники апарату Володимир-Волинської державної районної адміністрації та районної ради разом з лісівниками на чолі з директором підприємства  Володимиром Філюком посадили впродовж гарного та сприятливого дня близько 3 гектарів лісу, всього в грунт було висаджено 20 тисяч сіянців сосни звичайної, дуба звичайного та червоного.  

За словами голови РДА Наталії Василець, участь в подібних щорічних весняних акціях – це передусім власна частка у лісовідновлення, збагачення та примноження лісових багатств Володимир-Волинського району. 

Крім того, як висловився голова райради Роман Гук, допомагати лісівникам у їхній роботі – моральний обов’язок. Адже вирішення проблеми засмічення лісових територій, що, на жаль, спостерігається на сьогодні, у першу чергу лягає на плечі  саме лісівників.

А ще, користуючись нагодою, Роман Гук подякував колективові державного лісомисливського підприємства за допомогу у вирішенні питань громади району, школам, людям, які постраждали внаслідок стихійних лих або ж опинились у скрутних життєвих обставинах, учасникам АТО, їхнім сім’ям…

Прес-служба Волинського ОУЛМГ