Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

Попередження з метою уникнення: пожежний період для лісівників – у прямому значенні гаряча пора

З метою забезпечення якісного та своєчасного виконання підрозділами державної лісової охорони завдань, спрямованих на профілактику та своєчасне усунення лісових пожеж, Волинським ОУЛМГ проводиться комплекс заходів.

Слід зауважити, що питання підведення підсумків перевірки відомчих лісогосподарських підприємств ВОУЛМГ представниками управління Державної служби із надзвичайних ситуацій у Волинській області – є традиційними, як для такої пори року.

Волинські лісівники щорічно проходять не лише перевірку техніки та загальної готовності до пожежо-небезпечного періоду, а й проводять спільні навчання із рятувальниками. Зважаючи на те, що вже тривалий час утримується стабільно суха і тепла погода, в зв’язку з чим є неабияка загроза для пожежної безпеки лісів, усі державні служби, які відповідають за пожежну, техногенну та екологічну безпеку, вже декілька тижнів працюють у посиленому режимі.  

Посилено і обстеження лісових масивів працівниками державної лісової охорони. Цілодобове патрулювання несуть групи оперативного реагування.

Та найбільшу небезпеку волинським лісам створює не погода, а безвідповідальність та низький рівень свідомості громадян.

Керівник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук на брифінгу, який відбувся сьогодні, 26 квітня, зазначив, що всі пожежі, які виникли на Волині протягом 2 тижнів, відбулися внаслідок підпалів.

У зв’язку із тим, що передують тривалі вихідні та оголошено високий клас пожежної небезпеки, просимо волинян про виникнення загорянь у лісових масивах повідомляти у лісогосподарське підприємство, що на території Вашого адміністративного району, або телефонувати на гарячу лінію ВОУЛМГ за номером:

(0332) 72 00 54.

Особливо просимо волинян та гостей області не підпалювати суху траву, розводити багаття лише у спеціально відведених для цього місцях, не викидати у лісі недопалків та пильнувати землі, які межують із лісовими угіддями.

Просимо при перших ознаках пожежі оперативно інформувати

Службу порятунку «101». 

Відпочивайте відповідально!

Прес-служба Волинського ОУЛМГ