Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

У рамках відзначення Дня охорони праці: трудові збори колективу ДП “Колківське ЛГ”

У рамках Всесвітнього дня охорони праці в державному підприємстві «Колківське лісове господарство» пройшли збори трудового колективу. Перед присутніми виступили директор підприємства О. А. Чернишен, інженер з охорони праці Н. О. Рейкіна, голова профкому І.В. Матвійчук.

Як було зазначено, за 2017 рік сума витрат на охорону праці склала 730,2 тис грн. За І квартал 2018 року на цю статтю спрямовано 271,4 тис грн. Робота підприємства у нинішньому році спрямована на виконання завдань та заходів по покращенню побутових умов для працівників.

На сьогодні завершено ремонт побутових кімнат-роздягалень лісопромислового комплексу, кімнати для відпочинку та приймання їжі,кімната для сушіння одягу та інше.

У якості стимулу для більш належного виконання робіт з дотримання правил та норм з охорони праці, окремі працівники були нагородженні Грамотами адміністрації підприємства.

У рамках проведення заходів з охорони праці на підприємстві відбувся конкурс дитячих малюнків серед дітей працівників підприємства та колективів учнівських лісництв.

Після закінчення зборів працівники підприємства відвідали Свято-Успенський храм, де була здійснена панахида за загиблими на виробництві. Її провів благочинний Колківського благочиння УПЦ протоієрей Петро Бугайчук.

Прес-служба ДП «Колківське ЛГ»