Жертовність і самовідданість цінується понад усе

8 травня, у переддень свята перемоги над нацизмом та у день пам’яті та примирення, працівники державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» взяли участь у святковому заходах біля пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам.

Односельчан та гостей села прийшли привітати сільський голова Прилісненської об’єднаної громади  Ігор Терещенко, голова місцевої ветеранської організації Михайло Іванович Романік.

Від адміністрації та профспілкового комітету  ДП «Городоцьке ЛГ» з вітальним словом  виступила голова профспілки Олена Некришевич.

Тоді була відправлена поминальна літургія за загиблими на полі битви за Батьківщину місцевим священником отцем Іваном Швораком.

По-особливому душевно та трепетно  звучали виступи вихованців дитячого садка та учнів місцевого навчально-виховного комплексу.

А до обеліску Слави лягли та вінки…

Ніхто не забутий! Ніщо  не забуте!

На  підприємстві із кожним роком все менше і менше залишається ветеранів – колишніх працівників  лісгоспу. Цьогоріч вітали їх зі святом тільки чотирьох учасників війни.

Із святом перемоги – квітами та грошовими винагородами – привітали також колег-учасників АТО та  воїна-інтернаціоналіста.

Прес-служба ДП «Городоцьке ЛГ»