Розширюємо горизонти: на базі Лісівничого молодіжного центру студенти зіграли у патріотичну гру «Джура»

Учора, 30 травня, на базі Лісівничого молодіжного центру, що діє у Воротнівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ», за участю студентів Луцького педагогічного коледжу  відбулася дитячо-юнацька патріотична гра «Джура». Захід організований та проведений обласним центром туризму за підтримки студентського профкомітету педколеджу та лісівників Волині.

Учасників заходу привітала керівник-координатор роботи Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук.

– Наше завдання – виховувати патріотів своєї держави через призму любові до природи рідного краю, – відмітила Валентина Петрівна.

Близько 40 студентів були поділені на команди та змагались у восьми етапах цієї захопливої гри.

Спочатку у  воротнівському лісі завирували емоції з присмаком запальних юнацьких амбіцій. А в результаті команди здали залік на вміння бути єдиним цілим у любові до своєї країни…

 Варто зазначити: гра «Джура» є формою роботи з патріотичного та морально-етичного виховання молоді, засобом формування патріотичної свідомості підростаючого покоління. Що, як зазначили організатори заходу, найкраще вдається зробити на прикладі створених людськими руками затишних куточків рідного краю. Саме таких, яким нині є воротнівський ліс, що в народі заслужено називають «Волинською Швейцарією».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ