У результаті скоординованих чітких дій лісівники затримали цуманських дубокрадів

Зважаючи на ситуацію, що склалася (ми вже неодноразово повідомляли про те, що у Ківерцівському р-ні працюють групи осіб – крадіїв деревини цінної породи), у лісових масивах ДП «Цуманське ЛГ» та ДП «Ківерцівське ЛГ» постійно триває посилене чергування груп оперативного реагування та державної лісової охорони. І це дає свої результати.

Так, сьогодні завдяки чітким скоординованим діям державної лісової охорони, групи оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» та  поліції було затримано крадіїв дубів з усіма доказами незаконного заробітку.

Розпочалося все з того, що у Берестянському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» (територія належить до ПЗФ) було виявлено самовільну порубку  дубів. Лісівникам вдалося встановити, що причетна до цього група осіб (серед яких – жителі с. Карпилівка Ківерцівського р-ну), які прибули до лісу на двох машинах.

На місці постійно чергували працівники державної лісової охорони. В результаті проведених дій виявилося, що крадії дійсно використовували для вивезення деревини з лісу вже традиційні транспортні засоби – бус та позашляховик з іноземною реєстрацією.

Згодом лісівники стали рухатися слідом за бусом, навантаженим дубовими колодками. Повідомили про факт і звернулися за допомогою до працівників Ківерцівського райвідділу поліції. Затримали машину з деревиною вже у смт Колки Маневицького району.  

Ще одна група державної лісової охорони переслідувала позашляховик із єврономерами. Машину затримали у лісі. Троє чоловіків, які там були, в результаті повтікали, покинувши і деревину, і автомобіль. Проте їхні особи відомі. В машині вони лишили 4 дубові колодки і бензогенератор – цих доказів більш ніж достатньо для встановлення причетності до злочину і безпосередньо вини.

Варто зазначити, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність. Також чоловікам доведеться сплатити суттєві суми штрафів та завданих збитків.

Прес-служба Волинського  ОУЛМГ