З чого розпочинається екологічне виховання, або Усі стежки ведуть до лісу ВІДЕО

Виростити і доглянути ліс – лише половина справи. Його потрібно зберегти. І успіх цього завдання залежить уже не тільки від лісівників, а й від кожного з нас. Бо лише той, хто по-справжньому любить природу, не нашкодить їй.

Лісівники чудово розуміють, що у справі збереження лісу важливою ланкою є екологічне виховання населення. Тому постійно вдосконалюють цю роботу.

Екологічні стежки – один із найдієвіших методів у цій справі. Крім того, це значний внесок у розвиток зеленого туризму нашого краю.

Начальник Волинського обласного управління лісового і мисливського господарства Олександр Кватирко переконаний, що екологічні стежки – не лише гарний спосіб відпочинку, а й можливість привернути увагу дітей та дорослих до проблем лісу та важливості питання охорони природи.

«На цих стежках, як тільки розпочинається теплий період, ми намагаємося якнайчастіше проводити екскурсії. Зокрема на маршруті екостежки  у Гаразджі є зупинка у лісонасінневому центрі, де дітям розповідають, як ліс вирощують. А потім вони можуть прогулятися вже у «дорослому» лісі та послухати про цікаві види рослин чи тварин. Таким чином ми намагаємося із дитячого віку прищепити любов до природи та бережливе ставлення до лісу і його мешканців», – зазначає Олександр Михайлович.