Олександр Кватирко вітає із Днем державної служби

Професія дає можливість кожному із нас залишити слід на землі. Улюблена професія –  подвійна користь для себе і для інших. Людина, яка займається улюбленою справою, ще більш корисна. Адже робота виконується з душею…

Багато таких людей – висококваліфікованих, сильних духом, терплячих і  відповідальних  – перебуває на державній службі. В наш час це подвійна відповідальність. Україна потребує професіоналів, які усвідомлюють відповідальність перед суспільством, державою, майбутніми поколіннями. Не залежно від  галузі, віку та професійного досвіду, бути державним службовцем престижно.  Сьогодні, коли держава обрала європейський вектор господарювання, прокладається шлях, яким будуть іти наступні покоління професіоналів. Не легко та цікаво, немає спокою, але є можливість розвиватись, важко домогтись стабільності у цілих галузях, але є можливість  реалізувати зміни на краще.

Сьогодні ці люди святкують професійне свято. Чималий колектив державних службовців України приймає вітання. Серед них – працівники лісової галузі Волині.  

Шановні колеги!

Бажаю сил і здоров’я. Щодня і на довгі роки.

Бажаю ентузіазму і наснаги. До життя, роботи, відпочинку.

Бережімо свої професійні та людські принципи.

Пам’ятайте про те, що все зроблене вами сьогодні стане майбутнім для ваших дітей.

З повагою

начальник Волинського ОУЛМГ Олександр КВАТИРКО