Триває семінар для фахівців кадрових служб лісової галузі

Розпочався він у понеділок, 9 липня. Програма заходу розрахована на 5 днів. Цього року семінар-навчання для фахівців по роботі з персоналом проводиться на базі Сумського ОУЛМГ.

«Кадрова політика у будь-якій організації є базовою. Адже це робота з людьми, які є безпосередніми працівниками, професіоналами у своїй діяльності. Фахівці по роботі з персоналом повинні досконало володіти всіма законодавчими аспектами праці, знати антикорупційне, пенсійне законодавство, постанови про стимулювання. Тобто мати багаж знань досить об’ємний. Складністю у роботі кадрових служб є те, що у законодавство, яке регламентує умови праці, досить часто вносяться зміни. Тому Держлісагентство системно працює над тим, щоб фахівці, які ведуть в областях кадрову роботу, завжди вчасно проходили відповідні навчання. Тож такі семінари – це система нашої роботи. Приємно, що інший бік заходу – пізнавальний. Перебуваючи кожного коку у різних регіонах, ми знайомимось з особливостями організації праці, цікавими місцями регіону тощо. Для проведення цьогорічного семінару обрали Сумське управління», – зазначила під час відкриття семінару завідувач сектору з персоналу Держлісагенства Алла Святецька.

В рамках семінару кадровики отримали можливість удосконалити знання з антикорупційного законодавства, прослухати цикл лекцій фахівців Нацдержслужби, Сумського обласного військового комісаріату, управління Держпраці в Сумській області, а також познайомитися з роботою Тростянецького, Охтирського, Сумського та Краснопільського лісогосподарських підприємств Сумського ОУЛМГ.

За інформацією прес-служби Сумського ОУЛМГ