Було місце зупинки. Тепер – автозупинка в екостилі

У селі Лишнівка Маневицького району городоцькі лісівники нещодавно встановили нову дерев’яну зупинку. Ідея спорудити зупинку саме тут виникла під час зустрічі лісівників із місцевою громадою. Люди звернулися із проханням встановити зупинку там, де досить довго було просто місце з табличкою. А таких, хто за будь-якої погоди змушений очікувати транспорт у Лишнівці – чимало. Багато місцевих жителів працюють або ж навчаються (у Лишнівці дев’ятирічна школа) в Маневичах чи Прилісному – центрі об’єднаної громади.

Тепер процес очікування стане якщо вже не приємним, то однозначно комфортним.

Варто зазначити, що місцеві лісівники – колектив ДП «Городоцьке ЛГ» – приділяють значну увагу співпраці з місцевою громадою.

Крім того, що підприємство сплачує суттєві суми податків до місцевих бюджетів, у громаді за сприяння та підтримки лісівників зведений православний храм, також є екозупинка, лісництво з дендропарком, із допомогою лісівників перекрито дах Будинку культури.

Особливо приємно дивує загальноосвітня школа у Городку, її випещена квітами територія, ігрові майданчики, спортзал, класні кімнати й, зокрема, учнівського лісництва. Неозброєним оком видно «деревний і не тільки» внесок лісівників у дизайн.

Залишається сподіватися, що громадяни з повагою ставитимуться до створеного. А для лісівників найкращою подякою буде бережне ставлення до їхньої праці та хороший настрій від користі, яку приносять усім спільно реалізовані проекти.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Було місце зупинки…

Тепер – зупинка в екостилі…

А це – територія школи у Городку. Пройти і не озирнутися – просто неможливо!