Вагомим важелем підняття ефективності деревообробного виробництва на Волині є розвиток сушильних господарств
На території Губинського лісництва ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» лісівники створили дендропарк  ФОТО  ВІДЕО
Що кажуть волиняни про відпочинок у рекреаційних пунктах  ВІДЕО
Подивіться, кого «упіймали» відеокамери у лісі  ФОТО   ВІДЕО

У ДП «Городоцьке ЛГ» виростили мільйон якісних сіянців для лісокультурної кампанії-2019!

  Впродовж вересня-жовтня у державних підприємствах Волинського ОУЛМГ проводиться осіння інвентаризація лісових культур, тимчасових лісових розсадників, плантацій. Лісівники чудово розуміють: успішна посадка лісу навесні розпочинається з якості вирощених сіянців та підготовки ґрунту ще восени.

Зокрема у ДП «Городоцьке ЛГ» (Маневицький р-н) обліковано  сіянці, які вирощувались на розсадниках лісництв. Під час проведення інвентаризації садивного матеріалу в розсадниках встановлена фактична наявність сіянців за породами, їх вік і якість.

За попередніми розрахунками, всього за вегетаційний період 2018 року у ДП «Городоцьке ЛГ» вирощено близько мільйона сіянців основних лісоутворючих порід. Крім садивного матеріалу сосни звичайної та ялини європейської, є також сіянці вільхи чорної, дуба звичайного, липи дрібнолистої, берези.    

Садивний матеріал, який навесні 2019 року стане важливим фактором у забезпеченні успішного проведення лісокультурної кампанії,  цього року також  вирощений із хорошими якісними показниками.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ