Олександр Кватирко під час підсумкової колегії: «Маємо реально оцінити себе і почати працювати ще ефективніше, ще досконаліше»

Про досягнення і недоліки, плани на майбутнє та перспективи розвитку галузі йшлося сьогодні, 29 січня,  під час підсумкової колегії  Волинського ОУЛМГ, що відбулася під головуванням начальника управління Олександра Кватирка.

У залі – перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Киричук, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, голова федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка-Філозоф, керівники та адміністрація управління, державних лісогосподарських підприємств області.

Про результати діяльності підпорядкованих лісгоспів прозвітував Олександр Кватирко.

У переліку «виконано» – чимало завдань. Ще більше у лісівників – планів. «Підвищити авторитет наших людей, імідж професії останніми роками було одним із найважливіших  завдань. Ми це значною мірою виконали.

Але тепер ніхто з нас не має жодного права втратити ту довіру, яку висловили люди.  Кожен повинен  це усвідомити, зробити власні висновки, реально оцінити себе і почати працювати ще ефективніше, ще досконаліше» – задав тон роботи на 2019-й Олександр Михайлович.

Слова вдячності за масштабну роботу, яка націлена не лише на розвиток підприємств, а для покращення життя громад, та свою підтримку лісівникам Волині засвідчили присутні представники влади області та Луцька.

Зокрема Олександр Киричук, проаналізувавши економічні досягнення, зазначив, що лісогосподарські підприємства є однією з найважливіших складових економіки краю. «Дякую вам, що уже другий рік поспіль не допустили лісових пожеж. Це свідчить про вашу якісну роботу та тісну  співпрацю з місцевими органами самоврядування. Щодо фінансових показників, то можна тільки порадіти. Переконаний, що в лісовій галузі працюють професіонали», – наголосив посадовець.

Роман Карпюк привітав лісівників із успішним завершенням року, передав вітання від голови облради Ігоря Палиці та всіх депутатів. «Спостерігаючи за діяльністю лісогосподарських підприємств, бачу, що ви стараєтеся і вмієте працювати. Відчуваємо постійну допомогу, яку ви надаєте громадам, пенсіонерам, учасникам АТО, закладам соціальної та комунальної сфери. Змінюється законодавство, але ви змінюєтеся разом, ідете в ногу з часом та законом. Тому щиро вітаю вас із успішним завершенням року та бажаю успіху у нових починаннях», – наголосив Роман Петрович.

«Про роботу лісівників знаємо і чуємо багато. Сьогоднішня підсумкова доповідь начальника управління Олександра Кватирка ще раз засвідчила багатовекторність роботи лісівників. Наповнення бюджету місцевих рад за рахунок лісгоспів – це те, за що я як представник органів місцевого самоврядування, особливо дякую.

Щодо спільної роботи. За 2018 рік у нас з’явилися інформаційні проекти – у центральному парку міста було встановлено стенди, які ознайомлюють населення з лісовою флорою та фауною», – розповів Григорій Недопад, наголосивши, що сьогодні під час спілкування з Олександром Кватирком було напрацьовано ще один спільний проект, який стане важливим для міста та всієї області.  

Іванна Дубинка-Філозоф у вітальному слові наголосила на величезній роботі лісівників Волині у реалізації соціальних програм, турботі про людей праці та відзначила визначальну роль у цій роботі керівника обласного управління  Олександра Кватирка.

«Головні цілі та вимоги цього року ставлю, перш за все, не перед нашими працівниками, а перед самим собою та кожним із керівників наших колективів – працювати з людьми, шукати спеціалістів із креативним баченням та неординарним мисленням, запроваджувати системи мотивації, стимулювати – вирощувати кадри.

Добре бути вмілим менеджером і розвивати економіку. Безцінно – шукати потенціал і виховувати молодь, яка завтра продовжить вами ж розпочате.

Також дякую кожному із працівників, які не пошкодували власних зусиль і якісно виконали поставлені завдання. Бажаю усім нашим колективам натхнення для подальшого росту, сил та терпіння. Тому що зменшувати задані темпи не дозволимо нікому за жодних обставин», – завершив доповідь Олександр Кватирко.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ.