Вихованці ГО «Джерело життя» відвідали Лісівничий молодіжний центр ФОТО ВІДЕО

Прогулянка, майстер-клас, навчальна екскурсія та лісовий чай – не лише цим запам’ятається візит вихованцям ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» у Лісівничий молодіжний центр, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

Екоекскурсію спільно організували Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства та управління соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук та лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчик розповіли гостям про унікальну природу Воротнівського заказника, показали найгарніші куточки, створені природою, провели навчальну екскурсію школами ЛМЦ.

Тоді гостей запросили на майстер-клас, під час якого було виготовлено декоративні прикраси із лісових шишок. Під час інтегрованого заняття молоді люди дізналися, як із насінини розпочинається ліс, як він росте, як відбувається заготівля насіння.

Начальник відділу соціальних проектів управління соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради Тамара Бондарук розповіла, що захід відбувся в рамках реалізації соціального проекту «Соціальні послуги в громаді». 
А ще такі заходи, зазначає заступник голови «Центру реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» Алла Антонюк, – це просто гарна і дуже рідкісна нагода для людей з інвалідністю побувати на природі, подихати лісовим повітрям, дізнатися щось нове.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ