Керівник Воротнівського молодіжного центру Валентина Юхимчук: «Я тепер лісівник більше, ніж педагог»
Як на Волині доглядають за майбутнім лісом  ВІДЕО
Щодо дій ГО «АвтоЄвроСила»
Лісівники розповіли, навіщо будують вольєри   ВІДЕО

Лісівники відвідали військових 14-ї бригади у Володимирі-Волинському

Напередодні нового року, 21 грудня 2018-го, волинські лісівники відвідали військових 14-ї ОМБР безпосередньо на місці дислокації, доставивши вантаж із найнеобхіднішим на Схід. Учора, 4 лютого, черговий візит відбувся до військової частини, що у Володимирі-Волинському.

Зважаючи на першочергові потреби, на зібрані колективами держлісгопів кошти було закуплено акумулятори для військової техніки на суму 48 тис. грн. Передали вантаж працівники державного підприємства «Володимир-Волинське лісове господарство».

Подібні ініціативи волинських лісівників уже давно стали гарною традицію. Із самого початку неоголошеної війни колективи державних лісогосподарських підприємств ВОУЛМГ відгукувалися на численні прохання, самі ініціювали поїздки, передавали найнеобхідніше через волонтерів.

 «Дякую кожному працівнику нашої галузі за небайдужість, підтримку таких ініціатив, неодноразову допомогу, яка постійно надається колективами підприємств. Ми всі віримо, що ця війна скоро закінчиться. І робили та зробимо все від нас зележне, щоб прискорити нашу перемогу», – зазначає начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.  

Прес-служба Волинського ОУЛМГ